Użyteczne, prędkie oraz niezniszczalne wehikuły. Samochody nietuzinkowe, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała ludzkiego, posiadające radioodtwarzacze CD. Machiny zgrabne, o obszernej zalecie szybkiego transportowania się. A wszystko po to, aby podnieść uciechę nowoczesnego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w obecnych czasach auta elektryczne bądź też AppRadio. To auta, którym wystarczy jedynie wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Wypada podłączyć auto do kontaktu oraz zostawić do ładowania. Jednak te pojazdy mogą przejechać tylko 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie samochody są w stanie zatrzymać się na środku autostrady, czy odwrotnie – opustoszałego pola, bo najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są także nowatorskie wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a w takim razie i prawa jazdy. Takie maszyny zostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o szybujących samochodach, w których głośniki i subwoofery to baza. To powszechne marzenie człowieka – górowanie nad światem, latanie w przestworzach. Jedynie czy uda się odkryć sposób oraz opatentować takie auta? To na pewno byłoby oszałamiające doświadczenie dla miłośników aut i stereotypowych ludzi, pragnących odmiany. Właściwą odmianą są także akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach starożytnych mieli pojęcie, że transportowanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy oraz nie jest zaprojektowany, by wędrować przez dużo godzin, lub nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały rozmaite pierwotne auta.

car audio pioneer

radioodtwarzacz pioneer

AVIC-F80DAB

samochodowe głośniki eliptyczne